Gjestebok

innleggav datosvar
Ny CD Ocean23.06.20171
Sanger med besifring? Odd Markus 07.05.20173
Ådne Tjemsland09.03.20173
Bra Roy Morten09.03.20171
. Meg 10.02.20171
en påske cd dust22.01.20171
Morn!!! Timo Eichsteller 01.12.20161
Turné liste Carina og Ruth Emilie21.11.20161
Til Simeh Ronny15.11.20161
Øystein app Jakob er kul01.11.20161
påske Audun Bjørnereim 22.08.20161
Buktaler Ruth Emilie30.06.20162
Svar til Chris Lina Marie Lohne30.03.20161
Ny cd Anna08.03.20161
Ny cd Anna08.03.20161
Ny cd Anna08.03.20161
Øystein jule-CD Steinar08.02.20161
Spørsmål til Øystein Lina Marie Lohne20.01.20162
Øystein Morten10.12.20151
Takk! Stein Magnar13.11.20151
Heis Sveis! Adrian23.10.20151
ny cd jon syvert hjemdal06.04.20151
Tusen takk! Solvår30.12.20141
Moro for både små og store. Turid15.10.20141
dere er supre Elina21.09.20141
Dere er bra Elise12.07.20141
jeg trenger litt hjelp med å forstå Sara15.06.20142
TAKK! Hele 4.klasse23.05.20141
17. mai 2014 Liv Ditlefsen17.05.20141
17.mai Tove17.05.20141
Løvebrøl Joel, Lina og Matilde11.05.20141
ang. sommerfesten Sara07.05.20142
MERKELIG DRØM Sara07.05.20140
.................................................. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,01.05.20140
.................................................. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,01.05.20140
,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,01.05.20142
supert arbeid Sara25.04.20140
Trenger forbønn Sara21.04.20142
app-siden er oppe! Sara10.04.20140
ang app videoer Philip10.04.20140
kult hannah victoria06.04.20140
Øystein CD fire? Sara05.04.20140
Tilbakemelding på andakter. Bjørg-Marit Lunden31.03.20141
Hilsen fra en takknemlig mamma Janne19.03.20140
Tromsø-Oslo Anette, Pia & Teddy25.02.20141
Halleluja:-) Johannes kyvik23.02.20141
ros ole jakob28.12.20131
Takk!! Molly Stafain og Albert Nippkins 20.12.20131
Bukktaler:) Molly Stafain17.12.20131
Kommer dere på landsleir? Daniel Whittle Stensland16.12.20131
Kommer dere på landsleir? Daniel Whittle Stensland16.12.20131
Best i test Solvår25.11.20131
Supert besøk! Wenche14.11.20131
din største fæn alexander10.11.20131
elsker dere!!! Ingri08.11.20131
love they Stine08.11.20131
SUPER Emine08.11.20131
Blir så glad av dere! Siri04.11.20132
Å følge meg opp David fagerland03.11.20132
Oppfølgning Sofie Bolstad Fyrand03.11.20132
hamaarrrrr!!!! Fredrik Storheil03.11.20131
Oppfølging Simeon Johansen03.11.20132
:):):) hei Meg05.10.20132
Velkommen til Molde Øystein! Timoteus og Tobias Josva23.08.20131
ellers takk? Kristine11.07.20131
å bli stor knut audun johansen20.06.20131
jeg anbefaler deg denne cden gabriel johannes16.06.20131
yahoo jonathan15.06.20131
:-) jonathan15.06.20131
Kult! Merete29.04.20131
Trailer Hildegunn Asphamn23.04.20131
Hei!! Lea07.04.20131
Hørt på alle cd-ene dine Chris! Sunniva27.03.20131
stor fan av øystein Noomi Linnea,6 år20.03.20131
hei lois og elias17.03.20131
12år og forsatt like gøy :)) Ingvild08.02.20132
koffår????? :)03.02.20131
øystein elsker gulrotis lina14.01.20131
Ok Elise13.01.20131
Kjør På Jin-Samuel02.12.20121
øystein er topp Vegard Sperling Hansen25.11.20121
Hei Julie Kristine04.11.20121
Takk og lov for Øystein og (C)Di Astrid 22.09.20121
Bra JADH19.09.20121
morsom V&O17.08.20121
cder Anna10.08.20121
Lag nye sanger,jeg elsker deres sanger shaila agatha.08.08.20121
jeg.elsker sangene deres jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eirin 08.08.20121
1 Eirin08.08.20121
100000 Erik 07.08.20121
Dere er velsignet Leon23.07.20121
Hei Maja!1214.07.20123
Heile CDen på nettet Avik11.07.20121
ett spørsmål til øystein :) Annna09.07.20123
takk for hjelpen Odin Kaland19.06.20121
Fin CD Herbert17.06.20121
Øinstein og Christian Kai Andre14.06.20121
Øystein cd-er Cas12314.06.20121
Trysil-klem Kerstin10.06.20121
ØYSTEIN Eline Tunheim05.06.20121
hei på deg28.05.20121
meg deg27.05.20121
hei meg27.05.20121
Hei! Ingeborg11.05.20121
Kan jeg få et tips?? Helena jensen09.05.20121
Speiderleir! Anna09.05.20121
jør det karoline05.05.20121
jesus karoline05.05.20122
:) niklas01.05.20121
God idé! Ina Kristine Rykkelid01.05.20121
trenger hjelp!! helluna28.04.20121
helllllu hula jente124.04.20121
helu hula danser124.04.20121
Til alle lesere! Thomas Tvileren19.04.20122
Øystein Anna25.03.20122
du eie!!! Åse linn og anna25.03.20121
hei magnus21.02.20121
kvelds-cd kathrine11.02.20123
Øystein Torvald08.02.20121
Forts. Thomas Tvileren Thomas Tvileren13.01.201217
liker ikke øystein miriam05.12.20111
får et tøv miriam05.12.20111
Hei! Adrian04.12.20111
Øystein cd eier! katrine04.12.20111
Fortsettelse: Morsomme anonyme innlegg Thomas30.11.201111
kan mora te øystein komme på neste lands leiren? daniel jokkum jokumsen22.11.20111
Tomas! se samtalen - nå har jeg skrevet litt ;-) Chris18.11.20111
hei lois og elias18.11.20111
yo bennyp9017.11.20111
yo marcos17.11.20111
yo marcos17.11.20110
hei benjamin17.11.20111
GUD ER GOD ester vasdal16.11.20111
Oppdatering Thomas Tvileren07.11.20112
Radio Øystein Lars17.10.20111
God natt! Jomar13.10.20111
Morsome anonyme innlegg Thomas (tvileren)17.09.201111
En CD til? Anna11.09.20111
Utrolig Bra Sara K. B02.09.20111
sebastian 13år27.08.20111
Bra Daniel22.08.20111
Vi digger dere! Hannah 8 år og Mathias 5 år08.08.20111
Øynstein og Cris er kule -Gud og Jesus-Helige ånd Jacob06.08.20111
HEI!! Eivind05.08.20111
bgh morten solli04.08.20111
hei! elias myrene04.08.20112
?????????? annebeate myrene03.08.20113
hm.. det får dere lure på;-) !-RoLeX-!02.08.20112
2 spørsmål jeg glemte å spørre om sist Christoffer22.07.20111
Kan jeg være med på forestillinger Jorunn fra Oase18.07.20111
gøyal side marlene18.07.20111
min adress alice og martine hay11.07.20111
Dere er superkule Fredrik10.07.20111
GUDGITT HÅP Halvor Hammersbøen10.07.20113
GUDGITT HÅP Halvor Hammersbøen10.07.20111
grimerud victoria og samanta10.07.20113
HEI ANOMYM! Vi fortsetter her!!! Chris08.07.201112
Frøken Susanne27.06.20111
det som er bra med livet karen10.06.20111
kom til lista kjelli og stian27.05.20112
Øystein cd-ene Marthe Halle 21.05.20111
Leir Rebecca Aanonsen18.05.20111
hei Helena17.05.20111
Slutt å send propaganda Anonym13.05.201113
Hei Det flyvende spagettimonsteret12.05.20112
halo oliver05.05.20111
superblink ingrid27.04.20111
broren min sier att jeg skal skrive mat pakke Ingrid27.04.20111
dyr Ingrid27.04.20111
dikt filip27.04.20111
heihei ingeborg25.04.20111
<33 Mathilde25.04.20111
kokko www.ellerstakk.no23.04.20111
joho Rebecca Aanonsen22.04.20111
påskefestivalen elise sunde19.04.20111
Jesus Aleksandra16.04.20111
Jeg kommenterer for og vise at jeg har vært her... Jeg kommenterer for og vise at jeg har vært her...14.04.20111
kan du komme tilbake til lista kjell ove04.04.20111
Jernevask Anonym03.04.20112
Sion! Emilie03.04.20111
musikk OLGA29.03.20111
?? Christoffer27.03.20111
??? Martin27.03.20111
hei Helena18.03.20111
hei nora sherin15.03.20114
Takk Lars13.03.20111
tyskland alexander28.02.20114
Øystein er kul! Matias22.02.20111
stilig!!!!! Anitabest20.02.20111
Elsker dere! Anniken Wullum19.02.20111
Bra Rebecca 16.02.20111
Øystein patrick13.02.20111
Cd3 Gabriel12.02.20111
yo fredrik04.02.20111
Kirkesang Vegar03.02.20111
Kule Andreas29.01.20111
kristendom er kult!:) Nathaniel18.01.20111
Kjempe kul side!!! Kosoten14.01.20111
kommer dset en cd3? alexander08.01.20111
Sommer i sør Jesu disippel03.01.20111
:) Jesu disippel03.01.20111
Minner med Øystein Sid31.12.20101
Opp-ned + kontonummer BjEinar28.12.20101
Digger deg Maria26.12.20102
jippi!!!!!!!!!!!! alexander26.12.20101
Hei hei<3 Anna<322.12.20101
meg me12.12.20101
Litt ditt Og Litt Datt Sverre08.12.20101
Litt ditt Og Litt Datt Sverre08.12.20101
halla eline08.12.20101
Bra cd 2 Haakon28.11.20101
hei kris steven27.11.20101
cd klage daniel stensland18.11.20101
100000 iskartonger med gulrot smak Martin Andreas13.11.20102
øystein på lista 2001 kjell ove09.11.20101
HALA Andreas Kvåle29.10.20101
øystein Benjamin22.10.20101
hei dere serina marie11.10.20101
Tusen takk Rahel03.10.20101
hvordan kjøper man en buktalerdukke som chris har? jørn luis ivarrud18.09.20101
gleder meg ! W.W.J.D?11.09.20101
stoppested for turneen deres! geir christian29.08.20101
hvor?? maria 29.08.20101
Flott side! Mikael27.08.20101
Kule Øystein Maria og Anna18.08.20101
hei Signe Katrine16.08.20101
HALLO ALLE SAMMEN:) Tonje16.08.20101
hei chris daniel stensland15.08.20101
Hei Fredrik og Jon Håkon15.08.20101
good Simen Evensen12.08.20101
Sangene på CD'n Elin11.08.20101
hei mikal10.08.20101
Jeg er også glad i gulerøter John Petter02.08.20101
HVOR ER BILDER FRA SPEIDERLEIR? VIBBEN22.07.20101
Øystein fan Ingvild Wegge19.07.20102
kul side kris daniel stensland15.07.20102
Lista 2010 gand rogaland sandnes alfred15.07.20102
hei chris oddbjørn15.07.20100
hei chris oddbjørn15.07.20101
Lista 2010 Iselin12.07.20101
Lista Speiderleir En ivrig Speider fra Bjørgvin12.07.20102
dukke julianne12.07.20101
Kjøleskapside Sverre11.07.20103
:) kristin11.07.20101
lista 2010 jørgen11.07.20101
Lista Fredrik11.07.20101
Dere er kule! Mirjam10.07.20101
Stor fan! Anonym10.07.20101
stian er genial hilde fra listaleiren10.07.20101
Lista Kjetil Knutsen henriksen10.07.20101
Øystein Sofie Arnesen07.07.20101
lista marius04.07.20101
speiderleder anne01.07.20101
Øystein og Chris Frida30.06.20101
"ØSTEIN" Johannes 2 år.27.06.20101
hei Bendikte Johnsen13.06.20102
Nattasangen W.W.J.D02.06.20101
til =øystein,kris marielle29.05.20101
Øystein!!!:D Carlan25.05.20101
øystein!!!!!!!:) ole11.05.20101
hei maria angelika 08.05.20101
Utrolig bra!!! Leila Rikstad04.05.20101
Fornøyd :) Karina02.05.20101
sjekk DENNE nå!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lise-Kari25.04.20104
kult mari25.04.20101
hilsen fra mikal.... mikal nordil24.04.20101
tekst og besifring W.W.J.D19.04.20101
sanger Jesu disippel11.04.20102
hei grutlene02.04.20102
<3 Jesu disippel30.03.20102
Takk Neisse Totland29.03.20102
spill? sara29.03.20109
Hvor fikk du dokka Maren17.03.20101
? inge16.03.20101
Hundre tusen kjøleskap! Irmelin13.03.20101
Lista Linda.09.03.20104
Kule cder Frida og Bodil05.03.20101
hør på øystein cden alexander04.03.20101
Øystein er topp Merete01.03.20101
fin side daniel28.02.20104
Gøy Daniel28.02.20101
fin side alexander27.02.20101
tverlandet alexander27.02.20101
Gratulerer! Ann Kristin19.02.20101





Vår nettside bruker Cookies